Parafialny Klub Sportowy "Jedność" Paleśnica - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Treningi

Treningi wtorek o 19-orlik,stadion , piątek o 19 stadion w Paleśnicy

 

 

 

 

 

 

 

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

Derby : Jedność -Stróże
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 111, wczoraj: 25
ogółem: 180 268

statystyki szczegółowe

Terminarz

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
 
2015-10-18 ORLIK Szczurowa   SPÓŁDZIELCA Grabno 14:00
2015-10-18 JASTRZĄB Łoniowa   JEDNOŚĆ Paleśnica 12:00
2015-10-18 WULKAN Biesiadki   ORZEŁ Stróże 15:00
2015-10-18 JADOWNICZANKA II Jadowniki   GROM Sufczyn 15:00
2015-10-17 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów   TEMIDA Złota 15:00
 
2015-10-11 TEMIDA Złota   JADOWNICZANKA II Jadowniki 15:30
2015-10-11 ORZEŁ Stróże   STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 14:00
2015-10-11 JEDNOŚĆ Paleśnica   WULKAN Biesiadki 13:00
2015-10-11 GROM Sufczyn   ORLIK Szczurowa 15:30
2015-10-10 SPÓŁDZIELCA Grabno   JASTRZĄB Łoniowa 15:00
 
2015-10-04 JASTRZĄB Łoniowa   ORLIK Szczurowa 13:00
2015-10-04 WULKAN Biesiadki   SPÓŁDZIELCA Grabno 13:00
2015-10-04 JADOWNICZANKA II Jadowniki   ORZEŁ Stróże 15:00
2015-10-04 TEMIDA Złota   GROM Sufczyn 16:00
2015-10-03 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów   JEDNOŚĆ Paleśnica 16:00
 
2015-09-27 ORZEŁ Stróże   TEMIDA Złota 14:00
2015-09-27 JEDNOŚĆ Paleśnica   JADOWNICZANKA II Jadowniki 13:00
2015-09-27 ORLIK Szczurowa   WULKAN Biesiadki 14:00
2015-09-27 GROM Sufczyn   JASTRZĄB Łoniowa 16:30
2015-09-26 SPÓŁDZIELCA Grabno   STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 16:00
 
2015-09-19 WULKAN Biesiadki   JASTRZĄB Łoniowa 15:00
2015-09-19 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów   ORLIK Szczurowa 12:00
2015-09-19 JADOWNICZANKA II Jadowniki   SPÓŁDZIELCA Grabno 16:00
2015-09-19 TEMIDA Złota   JEDNOŚĆ Paleśnica 16:00
2015-09-19 ORZEŁ Stróże   GROM Sufczyn 14:00
2015-09-13 JEDNOŚĆ Paleśnica   ORZEŁ Stróże 13:00
2015-09-13 ORLIK Szczurowa   JADOWNICZANKA II Jadowniki 14:00
2015-09-13 JASTRZĄB Łoniowa   STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów 12:00
2015-09-13 GROM Sufczyn   WULKAN Biesiadki 17:00
2015-09-12 SPÓŁDZIELCA Grabno   TEMIDA Złota 17:00
 
2015-09-06 JADOWNICZANKA II Jadowniki   JASTRZĄB Łoniowa 16:00
2015-09-06 TEMIDA Złota   ORLIK Szczurowa 17:00
2015-09-06 ORZEŁ Stróże   SPÓŁDZIELCA Grabno 15:00
2015-09-06 JEDNOŚĆ Paleśnica   GROM Sufczyn 13:00
2015-09-05 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów   WULKAN Biesiadki 17:00
 
2015-08-30 ORLIK Szczurowa 0:0 ORZEŁ Stróże zobacz ›
2015-08-30 JASTRZĄB Łoniowa 1:4 TEMIDA Złota zobacz ›
2015-08-30 WULKAN Biesiadki 4:3 JADOWNICZANKA II Jadowniki zobacz ›
2015-08-30 GROM Sufczyn 0:2 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów zobacz ›
2015-08-29 SPÓŁDZIELCA Grabno 2:2 JEDNOŚĆ Paleśnica zobacz ›
 
2015-08-23 JADOWNICZANKA II Jadowniki 1:1 STRAŻAK Mokrzyska - Szczepanów zobacz ›
2015-08-23 TEMIDA Złota 4:0 WULKAN Biesiadki zobacz ›
2015-08-23 ORZEŁ Stróże 3:0 JASTRZĄB Łoniowa zobacz ›
2015-08-23 JEDNOŚĆ Paleśnica 4:2 ORLIK Szczurowa zobacz ›
2015-08-22 SPÓŁDZIELCA Grabno 10:2 GROM Sufczyn zobacz ›

 

Zegar

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
GKS Przyborów 9:2 Wulkan Biesiadki
Iskra Szczepanów 3:1 Jedność Paleśnica
Jastrząb Łoniowa 1:2 Temida Złota
Orlik Szczurowa 0:2 Rylovia II Rylowa
Jadowniczanka II Jadowniki 2:5 Pogórze Gwożdziec
Grom Sufczyn 0:1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie
Orzeł Stróże pauza

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Czy Jedność awansuje w przyszłym sezonie?

Statystyki drużyny