Treningi wtorek o 19-orlik,stadion , piątek o 19 stadion w Paleśnicy
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 85, wczoraj: 182
ogółem: 799 900
statystyki szczegółowe
Spis członków powstał w oparciu o Dziennik Rady, który był prowadzony od założenia klubu. Nie mniej jednak jeśli kogoś brakuje proszę o kontakt w tej sprawie.
1. MARTYKA Tadeusz
2. GOSTEK Sylwester
3. GARNIER Stanisław
4. KRAJ Robert
5. MARTYKA Władysław
6. MARTYKA Jerzy
7. GARNIER Lesław
8. PIOTROWSKI Piotr
9. MARTYKA Jacek
10. MARTYKA Krzysztof
11. JĘDRZEJOWSKI Stanisław
12. KRAJ Artur
13. KRAJ Albert
14. (KRAJ) POMIKŁO Regina
15. MARTYKA Mateusz
16. MARTYKA Piotr
17. MARTYKA Tomasz
18. LIGĘZA Włodzimierz
19. MARTYKA Piotr
20. KRAJ (KONICKA) Edyta
21. CHROBAK Dawid
22. SOCHA Janusz
23. MARTYKA Józef
24. SOCHA Krzysztof
25. PAJDAK Marciun
26. KRAJ Danuta
27. ŁAZARZ Mariusz
28. RÓŻYCKI Michał
29. KWIATKOWSKI Bartosz
30. KIEŁBASA Robert
31. MARTYKA Michał
32. WODA Stanisław
33. WODA Piotr
34. ZIELIŃSKI Mateusz
35. LIGĘZA Krzysztof
36. MARTYKA Agnieszka
37. MARTYKA Daniel
38. WIELEK Robert
39. WIELEK Janusz
40. MICHAŁEK Zbigniew
41. POMIKŁO Wojsciech
42. ŁAZARSKI Marek
43. ŁAZARSKI Wojciech
44. PAZDALSKI Mirosław
45. KORZAWA Józef
46. KORZAWA Stanisłąw
47. ORZEŁ Jan
48. SACHA Marian
49. KLOCEK Janusz
50. PACHOTA Kazimierz
51. POMIKŁO Krystyna
52. POMIKŁO Marusz
53. POMIKŁO Jan
54. PAJDAK Andrzej
55. KRAJ Mariusz
56. JAWOROWSKI Jacek
57. JAWOROWSKI Marek
58. PIOTROWSKI Stanisław
59. SOBOL Mariusz
60. WODA Adam
61. NĘDZA Sylwester
62. KRUPSKI Adam
63. NIDECKI Paweł
64. NIDECKI Piotr
65. KONICKI Jacek
66. MORDARSKI Albert
67. FIOR Dawid
68. RZESZOWSKI Stanisław
69. MRÓZ Bogdan
70. KWIEK Marek
71. KWIEK Wojciech
72. ZIÓŁKOWSKI Grzegorz
73. POMIKŁO Bronisław
74. GNIADEK Adolf
75. BURNAT Robert
76. KWIEK Bartłomiej
77. KURZYDŁO Augustyn
78. SAROTA Krzysztof
79. SAROTA Ryszard
80. CHOCHOROWSKI Tomasz
81. MICHALIK Krzysztof
82. WODA Łukasz
83. TUREK Andrzej
84. RAK Józef
85. RÓŻYCKI Wojciech
86. PIECHNIK Tomasz
87. RZESZOWSKI Bartłomiej
88. DOBAJ Wojciech
89. MICHALIK Grzegorz
90. MICHALIK Łukasz
91. GNIADEK Krzysztof
92. SAPETA Wojciech
93. MARTYKA Szczepan
94. OPALA Piotr
95. MATRACZ Sławomir
96. POTOK Maciej
97. MASTALERZ Michał
98. POTOK Daniel
99. URBAN Dariusz
100. MRTYKA Szymon
101. RUDNICKI Dawid
102. CHOCHOROWSKI Piotr
103. KUMOREK Zbigniew
104. LIGĘZA Piotr
105. MASTALERZ Adam
106. POTOK Tomasz
107. RZESZOWSKI Andrzej
108. GIERAŁT Kamil
109. SAROTA Michał
110. GŁĄBIŃSKI Piotr
111. POROSŁO Piotr
112. ZELEK Stanisłąw
113. WOLAK Robert
114. JASZCZUR Dariusz
115. GIERAŁT Jacek
116. WYSOCKI Kamil
117. GÓRSKI Sebastian
118. PAZDALSKI Tomasz
119. MACIASZEK Paweł
120. KOSTRZEWA Marcin
121. MICHALIK Małgorzata
122. SOBOL Marian
123. GOŁĄB Andrzej
124. ŁĘKAWSKI Dawid
125. GIERAŁT Patryk
126. SOBOL Jarosław
127. MATRACZ Tomasz
128. NIEWOLA Kamil
129. PAZDALSKI Łukasz
130. HAJDUK Norbert
131. BOROŃ Tomasz
132. PAJOR Michał
133. RUDNICKI Radosław
134. CHROBAK Waldemar
135. MAŁEK Józef
136. GUTKOWSKI Dariusz
137. JUREK Roman
138. JANKOSZ Krzysztof
139. KUMOREK Piotr
140. MAŁEK Mateusz
141. MARTKA Robert
142. MATRACZ Jakub
143. NIEWOLA Szymon
144. PABIAN Arkadiusz
145. PACHOTA Krystian
146. RÓŻOWSKI Grzegorz
147. SALAMON Dawid
148. SOCHA Tomasz
149. SOWA Piotr
150. ŚWIDERSKI Stanisław
151. JURKIEWICZ Paweł
152. SAJDAK Łukasz
Ostatnia kolejka 13 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
B-klasa » Tarnów II (Brzesko) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|