Parafialny Klub Sportowy "Jedność" Paleśnica - strona nieoficjalna

Treningi wtorek o 19-orlik,stadion , piątek o 19 stadion w Paleśnicy

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Derby : Jedność -Stróże
Ładowanie...

Niestety przegrywamy z Grabnem

• autor: pksjednoscpalesnica, 2016-04-18 22:25

PKS „Jedność”  Paleśnica –LKS  Grabno 1:2 (0:1)

Brak koncentracji , rozluźnienie  -tak ułatwiliśmy przeciwnikowi  grę. Niestety przestaliśmy agresywnie bronić,  brak dyscypliny przy ustawieniu taktycznym ułatwiał organizację akcji przeciwnikowi.

Dużo kłopotu  w pierwszej połowie sprawiał naszym zawodnikom niski, krępy zawodnik Grabna, który wcześniej grał w Tarnovi  na grząskiej, śliskiej murawie wygrywał dużo pojedynków, w tym nawet głową!  W drużynie Grabna występowało trzech zawodników z Kielc , którzy obecnie uczą się w szkole w Łysej Górze.

Błędy indywidualne przy straconych bramkach pierwsza bramka stracona przy rzucie rożnym zawodnik przeciwnika nie kryty zostawiony sam na 10 metrze zdążył przyjąć piłkę tyłem,  obrócić się i oddać strzał /dziwnie zostawił go Dominik/

Druga bramka stracona po faulu Daniela Ł.,  piłka z wolnego zagrana na skrzydło i po dośrodkowaniu przeciwnik oddał strzał głową nie upilnował go Dawid S., ale piłkę dośrodkowaną powinien przejąć lub odbić też nasz bramkarz.

Niestety przespaliśmy pierwsza połowę !!!

W drugiej połowie było już znacznie lepiej, ale widać brak zgrania, pewności siebie, niestety dają  o sobie znać  zaległości treningowe  zawodników. Szczególnie widać to w akcjach ofensywnych.

Nie wykorzystaliśmy karnego, przestrzelił go Łukasz S. Nie potrafiliśmy wykorzystać dużej przewagi optycznej w drugiej połowie. Poprzeczka  po uderzeniu z woleja  Mikołaja, słupek po uderzeniu Łukasza Pazdalskiego. Nagrodzone bramką zostało duże poświęcenie Bauta, który po dośrodkowaniu Włudyki pięknym szczupakiem zdobył kontaktową bramkę. Mecz miał dwa oblicza pierwsza połowa w naszym wykonaniu bardzo słaba, druga przyzwoita, ale brakło szczęścia i czasu na zmianę rezultaty na korzystny

Łękawski Dawid- Mastalerz Michał /kapitan/, Salamon Dawid,  Piechnik Tomasz ,  Stanuch Łukasz, Sarota Piotr, Gucwa Sebastian, Baut Dominik, , Pazdalski Łukasz,  , Jurkiewicz Paweł, Włudyka Mikołaj.

Rezerwowi: Łękawski Daniel Łukasik Patryk, Gierałt Wiktor, Pachota Patryk.

Autor: Treść:pozostało znaków:

GKS Przyborów 9:2 Wulkan Biesiadki
Iskra Szczepanów 3:1 Jedność Paleśnica
Jastrząb Łoniowa 1:2 Temida Złota
Orlik Szczurowa 0:2 Rylovia II Rylowa
Jadowniczanka II Jadowniki 2:5 Pogórze Gwożdziec
Grom Sufczyn 0:1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie
Orzeł Stróże pauza

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Czy Jedność awansuje w przyszłym sezonie?